İlan Detayları

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, sözlü ve uygulamalı yöntemlerle 4 yazılım mimarı, 1 kurumsal veri mimarı, 5 kıdemli yazılım uzmanı, 2 kıdemli sistem uzmanı, 2 kıdemli ağ uzmanı, 2 kıdemli siber güvenlik uzmanı, 1 kıdemli CBS yazılım uzmanı, 1 kıdemli veritabanı uzmanı, 1 kıdemli DevOps uzmanı, 2 kıdemli iş analisti, 8 iş analisti, 7 kıdemli yazılım uzmanı, 3 DevOps uzmanı, 2 sistem uzmanı, 1 CBS yazılım uzmanı, 1 bilgi güvenliği uzmanı, 1 ağ uzmanı ve 1 veri merkezi uzmanı olmak üzere toplamda 45 sözleşmeli bilişim personeli alınacak.

Başvuru Süreci ve Koşulları

Başvurular, dijital ortamda 24 Nisan-10 Mayıs tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı-Kariyer Kapısı ve Kariyer Kapısı üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adayların başvuru süreci ve koşulları hakkında detaylı bilgiye Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın resmi internet sayfalarından erişebilecekleri gibi, Kariyer Kapısı üzerinden de ulaşabileceklerdir.

Başvuru Linki:

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı-Kariyer Kapısı

İlan Duyurusu ve Bilgilendirmeler

Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı ile ilgili tüm duyuru, ilan ve bilgilendirmeler Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın resmi internet sayfaları olan www.aile.gov.tr, www.aile.gov.tr/pgm veya Kariyer Kapısı üzerinden yayımlanacaktır.

Türkiye'ye ziyaretçi akını yaşandı Türkiye'ye ziyaretçi akını yaşandı

Kaynak: Haber Merkezi