Devrilen ATV'nin sürücüsü yaralandı Devrilen ATV'nin sürücüsü yaralandı

Bugün televizyon dünyasında yerini alacak olan "Bursa Bülbülü", Ata Demirer'in zekice kurgulanmış senaryosu ile müzik ve komedi tutkunlarını ekran başına davet ediyor. Bu eser, izleyicilerine neşeli anlar vaat ediyor. Peki, bu filmi özel kılan nedir ve hangi yetenekli oyuncular bu projede yer alıyor? Ayrıca, "Bursa Bülbülü"nün çekim yerleri merak konusu.

Ata Demirer'in hem kaleme aldığı hem de başrolünde olduğu, Hakan Algül'ün yönetmenliğini üstlendiği bu eser, BKM'nin kalite damgasını taşıyor. Film, müzik ve mizahın harmanlandığı bir anlatı ile seyircisine unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Bursa Bülbülü Konusu Ne?

"Bursa Bülbülü", müzik dünyasına adım atma hayali kuran Cengiz'in hikayesini anlatıyor. Bursa'daki bir çay bahçesinde şarkı söyleyerek günlerini geçiren Cengiz, hayatının dönüm noktasına Taşkın ile tanışınca ulaşır. Kendine has bir çıkış yakalamak isteyen Cengiz, zamanın popüler bestecisi Şerafettin'in bir eserini seslendirme planları yapar. Ancak, bu yolculuk sandığından çok daha zorlu olacaktır. Cengiz, Taşkın ve onun kardeşi Arzu, bu süreçte akıllara durgunluk veren bir dizi talihsiz olayla karşı karşıya kalır.

Bursa Bülbülü Oyuncuları Kim?

Bu müzikal komedi, Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Tarık Papuçcuoğlu, Melek Baykal, Erkan Taşdöğen, Celil Nalçakan, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Bedir Bedir, Toygan Avanoğlu gibi değerli isimlerin üstün performanslarıyla zenginleşiyor.

Bursa Bülbülü Nerede Çekildi?

"Bursa Bülbülü"nün çekimleri, Bursa'nın yanı sıra Bandırma ve Erdek'te gerçekleştirildi. Özellikle Erdek'in eşsiz doğal güzellikleri, filmin sahnelerine ayrı bir renk kattı ve izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Editör: Haber Merkezi